Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Stare Siołkowice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Stare Siołkowice,opolskie

4 700 000 zł6 400 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Całkowita powierzchnia działki to 6 500 m (65 arów) teren ogrodzony, z 3 bramami przesuwnymi, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, w pełni zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Stare Siołkowice

Stare Siołkowice,opolskie

4 700 000 zł1 400 m² 3 357,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Na sprzedaż kompleks hal produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni ok. 1400 m2, położonych na gruncie o powierzchni 56 arów. Doskonała propozycja dla branż przemysłowych.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stare Siołkowice

Stare Siołkowice,opolskie

4 700 000 zł1 450 m² 3 241,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Kompleks hal Z zapleczem biurowym w gminie Popielów atrakcyjny kompleks magazynowy Z możliwością prowadzenia produkcji działka jako przedmiot prawa własności, zabudowana obiektem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Hala Pawłów

Pawłów(Stare Siołkowice + 20 km)

699 000 zł600 m² 1 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż w pełni gotowa do prowadzenia działalności hala produkcyjna z częścią socjalno-biurową w zabudowie bliźniaczej (ogłoszenie dotyczy 1 segmentu i istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Opole

Zaodrze,Opole(Stare Siołkowice + 19 km)

75 000 zł16,60 m² 4 518,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Silidny murowany garaż Do sprzedaży garaż murowany wyposażony w instalację elektryczną - solidny, suchy w bardzo dobrym stanie, położony w Opolu przy ul. Wojska Polskiego. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Osowska

Łubniany(Stare Siołkowice + 17 km)

299 000 zł830 m² 360,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt na sprzedaż gmina Łubniany Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym, położona w dobrej lokalizacji w gminie Łubniany (woj. opolskie), z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pokój

Pokój(Stare Siołkowice + 15 km)

2 100 000 zł420 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Na sprzedaż budynek o funkcji biurowo-usługowo-produkcyjnej z możliwością przekształcenia na cele mieszkaniowe o powierzchni ok 420m2 gmina Pokój. Budynek mieści się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skarbimierz

Skarbimierz(Stare Siołkowice + 24 km)

1 900 000 zł630 m² 3 015,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykle funkcjonalnej i perspektywicznej nieruchomości produkcyjno-magazynowej, położonej w prężnie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Czarnowąsy,Opole(Stare Siołkowice + 19 km)

3 999 000 zł1 242 m² 32,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Obiekt użytkowy na sprzedaż lub wynajem idealny na hotel, dom seniora, ośrodek terapeutyczny Lokalizacja: opole / Czarnowąsy, malowniczo położony nad rzeką Powierzchnia działki: 34 ary (płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biestrzykowice

Biestrzykowice(Stare Siołkowice + 21 km)

165 000 zł430 m² 383,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Budynek gosp. z poddaszem o pow. 430 m2, na ogrodzonej 23 arowej działce w miejscowości Biestrzykowice. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łosiów

Łosiów(Stare Siołkowice + 15 km)

960 000 zł450,10 m² 2 132,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,1500 ha, zabudowanej obiektem usługowo-biurowo-handlowym z pomieszczeniami, które mogłyby.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Prosta

Grudzice,Opole(Stare Siołkowice + 19 km)

2 211 000 zł660 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży budynku który w całości może być wykorzystywany na jako użytkowy o dowolnej działalności z wyłączeniem branży samochodowej. Znajduje w obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Opole

Nowa Wieś Królewska,Opole(Stare Siołkowice + 19 km)

790 000 zł173,60 m² 4 550,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij